Exteriérové (vchodové)

Plastové vchodové dveře Plastové dveře vyrábíme podle jednotlivých profilových řad oken. Plastové dveře lze vyrobit ve stejných odstínech jako okna. Dveře jsou standardně vybaveny vícebodovým zámkem, panty a kováním. ... podrobnosti ... Hliníkové vchodové dveře Hliníkové dveře vyrábíme podle jednotlivých profilových řad oken.

Hliníkové dveře lze vyrobit ve stejných odstínech jako hliníková okna. Dveře jsou standardně vybaveny vícebodovým zámkem, panty a kováním.
... podrobnosti ...
Dřevěné vchodové dveře Vchodové dveře jsou standardně vyráběny na CNC strojích s vysokou přesností.

Vchodové dveře jsou vyráběny ze speciální lamely smrk, modřín, dub, meranti,provedení EURO 68, s vodou ředitelnými barvami dle vzorníku barev LOPRAIS s.r.o. ve 12ti odstínech plus RAL barvy, standardně dvojité pružné těsnění po celém obvodu a hliníkovým prahem tvaru L nebo hliníkovým prahem s přerušeným tepelným mostem, bezpečnostními závěsy, výplně jsou zdvojené s tepelnou mezivrstvou, tříbodovým bezpečnostním zámkem.

V nabídce máme také dveře EURO 78, které jsou dveře nadstandardní, s trojitým těsněním, trojitým isosklem, hliníkovým prahem s přerušovaným tepelným mostem, zadlabovacími závěsy Easy 3D,tříbodovým zámkem a zařízením k vyrovnání proti případnému průhybu dveří.

Jako levnější variantu dveří nabízíme provedení 50/56 mm vzhledově stejné, jako dveře 68 .
... podrobnosti ...
2017 ....... 2024 © novaokna.eu
webdesign | websystem | KAO.cz